top of page

hakkımızda 

Firmamız, Karayolları, Belediyeler, İl Özel İdareler ve özel firmalara programları ve projeleri doğrultusunda, konusunda deneyimli ve dinamik ekibi, öz mal iş makinesi parkı ile temel/alttemel yapılması, 1. kat ve 2. kat asfalt sathi kaplama yol yapımı, ham yol açılması, stabilize ve üretim yolları rehabilitasyonu, sıcak asfalt ve yama uygulamaları hizmeti vermektedir.  

iş yerimiz

 

Merkez Ofisi İzmir /Karşıyakada bulunan firmamızın, bakımları kendi araç parkımızdaki kadememizde yapılan, Menemen’de 5 dönüm alan üzerine kurulu, bir garajı ve akaryakıt deposu bulunmaktadır. ​Firmamıza ait  araçlarımız araç takip sistemleri ile donatılmıştır ve her türlü faaliyeti internet üzerinden izlenebilmekte, hizmet alan müşterilerimize takip desteği sunulmaktadır. Çevreye duyarlı bir biçimde, doğal yapıda herhangi bir görüntü kirliliğine yol açmayacak biçimde peyzaj çalışması yapılmış olan güvenlikli  garajımız aynı zamanda bize ve çalışanlarımıza  bir sosyal alanı vazifesi de görmektedir.

bakışımız

 

Öncelikle 'insan' odaklı , çevreye duyarlı, etik değerleri ön plana çıkaran, yenilikçi , yaptığı işlerde milli kaynakları gözeterek verimliliği esas alan, ikili ilişkilere önem veren, kazanmayı ilk olarak 'insan kazanmak' , sonrasında karşılıklı çıkar sağlamak bağlamında düşünen bir anlayış ile ticaret yapmayı ilke olarak benimsiyoruz.

bottom of page